Компанія A/S Vestfrost заснована в Данії в 1963 році з метою виробництва якісних холодильних та морозильних камер, які отримали світове визнання. Починаючи з 2010 року Vestfrost спрямовує свій досвід на інші категорії побутової техніки, поступово розширюючи виробництво кухонною та кліматичною технікою. Екологічність, інноваційність та увага до деталей, все це залишається незмінними складовими продуктів компанії Vestfrost. Гриль це функція у мікрохвильовій печі, за допомогою якої ви зможете готувати практично будь-які страви. Перевагою їжі, приготовленої з використанням гриля, буде апетитна хрумка скоринка та соковитий смак. Забули витягнути їжу з холодильника, щоб розморозити? Тепер це не проблема - мікрохвильова піч швидко розморозить їжу, зберігаючи її якість і смак. Не пропустіть момент завершення приготування! Мікрохвильова піч Vestfrost подає звуковий сигнал, який повідомляє про завершення приготування. Мікрохвильова піч оснащена унікальним розширеним склом дверей, завдяки чому користувач може легко контролювати страву на всіх етапах приготування. Тонка та об'ємна рамка із пластику у поєднанні з інтегрованою ручкою робить зовнішній вигляд печі більш міцним та надійним.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestfrost |
| Цвет корпуса | Черный |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 359 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 259 х 440 х 359 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | немає даних |
| Діаметр піддону | немає |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | 1000 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 700 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 20 л |
| Объем (л) | 20 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Разморожування | є |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип грилю | кварцовий |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 3 077 ₴












