
Монiтор Philips 34" 345E2AE/00 IPS Black
15 429 ₴
- Нет в наличии
- Код: 345E2AE/00
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ці монітори Philips забезпечують кристально чисте зображення з роздільною здатністю UltraWide Quad HD 3440 x 1440 пікселів. Монітори оснащені високопродуктивними панелями з високою щільністю пікселів і широким кутом огляду 178/178, завдяки чому зображення і графіка буквально оживають на очах. Формат UltraWide 21:9 збільшує продуктивність, дозволяючи проводити наочне порівняння декількох документів одночасно і з легкістю переглядати таблиці з великою кількістю стовпців. Монітори Philips з кристально чистим зображенням підійдуть і вимогливим до деталей професіоналам, що працюють з програмами CAD-CAM, і фінансистам, які мають справу з величезними таблицями. Технологія розширеної кольорової палітри забезпечує більш широкий діапазон кольорів для чудової якості зображення. Технологія розширює колірну гаму і створює більш природний зелений, яскравий червоний і насичений синій колір. Нехай ваші медіа-дані, зображення і навіть робочі файли наситяться яскравими фарбами. Дисплей Philips E Line UltraWide забезпечує панорамну перспективу. Дисплей CrystalClear WQHD, широка колірна гамма і ергономічна підставка для оптимального перегляду. MultiView забезпечить зручність використання і високу продуктивність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 7.61 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 817х491х235 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 26.09 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 429 ₴






