
Монітор Samsung 31.5" Odyssey G5 (LC32G55TQBIXCI) VA Black Curved
10 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC32G55TQBIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Революція вигнутого екрану Вигнутість екрану з радіусом кривизни 1000R - це нова вершина технології виробництва вигнутих екранів з кривизною, що повністю відповідає кривизні кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення та комфорт для зору. Створено для переможців Підтримка частоти 144Гц, час відгуку в 1 мілісекунду та сумісність із технологією синхронізації G-Sync забезпечать вам перемогу в будь-якій грі. Повне занурення у ігрову ситуацію Вигнутість екрану з радіусом кривизни 1000R - це нова вершина технології виробництва вигнутих екранів з кривизною, що повністю відповідає кривизні кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення та комфорт для зору. Радіус кривизни екрану 1000R Реалістичні сцени на екрані як би оточують вас з усіх боків. Оцініть наступний рівень захоплюючої ігрової атмосфери, яку ви ніколи не відчували раніше. Екран з кривизною 1000R заповнює ваш периферичний зір і дозволяє бачити найдрібніші деталі вигляду та дій героя на екрані. Дозвіл WQHD Роздільна здатність WQHD ігрового монітора в 1.7 разів вище Full HD роздільної здатності, що забезпечує виняткову деталізацію та чіткість зображення. Швидкий відгук та плавність "екшен" сцен Стати переможцем всіх ворогів у найдинамічніших поєдинках. Технологія 240Hz RapidCurve усуває лаг навіть у найдинамічніших ігрових ситуаціях. 1-мілісекундний відгук екрану дозволить вам кинутися на ворога точно в той момент, коли ви його побачили. Курсор миші при цьому миттєво переміститься в потрібну точку екрана і не залишить за собою шлейфу. Сумісність AMD FreeSync Premium Сумісність з технологією AMD FreeSync Premium синхронізує роботу графічного процесора та екрану, усуваючи лаги та тремтіння зображення. Динамічні ігрові сцени відображаються стабільно та плавно завдяки AMD FreeSync Premium, що допоможе вам завжди виходити переможцем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 710.1х533.6х272.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 59 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 399 ₴










