
Монiтор Dell 27" G2722HS (210-BDPO) IPS Black
8 579 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BDPO
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Підніміть ігри на сходинку вище. Додайте до своєї системи 27-дюймовий монітор і виведіть свій ігровий процес на новий рівень завдяки плавній графіці без розривів на надчутливому екрані. Грайте на максимумі Грайте на максимумі завдяки часу відгуку 1 мс, що усуває розмитість зображення під час руху. Отримайте вбудовану підтримку AMD FreeSync Premium та NVIDIA G-Sync Compatible, що забезпечує плавний ігровий процес без розривів. Детальні візуальні ефекти 27-дюймовий екран FHD з роздільною здатністю 1920x1080 забезпечує кристально чистий і деталізований ігровий процес. Крім того, технологія швидкої панелі IPS з підтримкою 99% sRGB забезпечує приголомшливу чіткість та стабільні кольори під будь-яким кутом, щоб ви повністю занурилися в гру. У прямому ефірі без мерехтіння Грайте весь день з Dell ComfortView Plus, постійно увімкненим апаратним рішенням TUV з низьким рівнем синього світла, яке зменшує шкідливе синє світло без шкоди для реалістичних кольорів. Перегляд з легкістю Підставка, що регулюється по висоті, забезпечує ергономічний комфорт під час ігрових марафонських сесій. Немає надто дрібних деталей Налаштування кількох моніторів разом із вузькими рамками з трьох сторін забезпечує плавне розширення ігрового поля, яке дозволяє вам бачити найдрібніші деталі більше та краще. Грайте весь день Ігровий монітор G2722HS із зовнішніми вентиляційними отворами у сміливому гейміфікованому дизайні додасть стилю вашій ігровій системі та покращить розсіювання тепла, щоб ви могли грати без перерви протягом довгих годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | немає даних кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6х393х363.4 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 20.7 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 579 ₴








