Розумний фітнес для кожного Спортивно орієнтований годинник Amazfit GTS 4: отримайте 150+ силових та тренувальних режимів, імпорт ваших маршрутів з двосмуговим позиціонуванням, великий AMOLED-екран у витонченому корпусі. Крім цього, контролюйте дзвінки та відповідайте на них за допомогою з’єднання Bluetooth. Отримайте доступ до цілодобового моніторингу ваших показників здоров’я з датчиком BioTracker 4.0. Знає, чому ви віддаєте перевагу У вашому розпорядженні понад 150 варіантів фізичної активності, що дозволяють якісно провести час, відведений спорту. Пристрій розпізнає, в якому режимі ви тренуєтеся, за рахунок чого точно підбиває підсумки та рахує показники ефективності. Ходьба, йога, біг, велосипед, плавання – будь-яка активність працює на вас. Надточна координація GPS Антена двосмугового типу, налаштована на GPS сигнали, точно визначає координати до 99%. Її принцип роботи з круговою поляризацією схожий на техніку, що використовується в авто- і авіасфері. Ви можете заздалегідь імпортувати маршрут і йти строго за ним. На дисплеї в режимі реального часу буде показано ваш шлях. А ще ви вільні обрати найкоротші його варіанти. Мода. Стиль. Краса Дизайнери добре попрацювали над тим, щоб зробити смартгодинник Amazfit GTS 4 таким акуратним і витонченим. Маючи надтонку конструкцію, вони важать всього 27 г при товщині 9.9 мм. Навігаційне колесо зроблено в стилі каменю-руни. На будь-якому зап’ясті девайс виглядатиме максимально виграшно. Великий яскравий дисплей Повна картина відкривається перед вами на базі екрана AMOLED 1.75. HD-якість зображення у яскравих тонах навіть при сонці не втрачає своєї чіткості та насиченості. Дизайни циферблатів були розроблені під різні запити, за рахунок чого ви зможете змінювати стиль хоч щодня, вибираючи один із 30 анімованих та 4 інтерактивних варіантів. А можете просто поставити на екран улюблене фото! У здоровому тілі здоровий дух Суперфункціональний датчик BioTracker 4.0 дає можливість моніторити на 33% ефективніше показники здоров’я, ніж раніше. Ваше серцебиття, рівень стресу, вміст кисню в крові, розклад сну – це все як на долоні. Робіть правильні висновки – коригуйте звички, щоб стати ще здоровішими. Ваш онлайн-помічник Завдяки підтримці голосового помічника, ви зможете легко взаємодіяти за рахунок годинника з системою розумного будинку та іншими девайсами. Задайте Alexa питання, що цікавить, попросіть виставити будильник, уточніть прогноз погоди. А також отримайте ексклюзивний доступ до секретних функцій, сказавши кодову фразу: "Up Your Game". Оптимальний запас енергії 8 днів з легкістю протримається розумний годинник Amazfit GTS 4 до повного розряду. Батарея 300 мАч в енергозберігаючому режимі продовжує цей термін до 16 днів. При цьому у вас залишається доступ до функцій контролю здоров’я, спортивних режимів та інших інструментів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 300 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 27 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.75" |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Змінний ремінець | без можливості заміни ремінця |
| Цвет корпуса | Gold |
| Колір ремінця | Brown |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал ремня | текстиль |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | Zepp OS |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 450 х 390 |
| Розмір ремінця | 140 - 200 мм |
| Розміри | 42.7 x 36.5 x 9.9 мм |
| Розміри корпусу | 42.7 x 36.5 x 9.9 мм |
| Серия годинників | Xiaomi Amazfit GTS 4 |
| Серія годинників | Amazfit GTS 4 |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 8 днів |
Информация для заказа
- Цена: 5 999 ₴











