Морозильна камера Snaige F22SM-T1000E - це сучасна технологічна морозильна камера, призначена для забезпечення ефективного зберігання продуктів за низьких температур. Вона поєднує в собі великий дизайн, передові функціональні можливості, надійну прохолодну систему і зручні функції управління. Морозильник Snaige F22SM-T1000E має велику місткість, що дає змогу зберігати значну кількість продуктів. Вона оснащена різними полицями, шухлядами і дверцятами, що забезпечує зручну організацію простору для зберігання продуктів різних розмірів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 20 год |
| Вес | 58 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 60x145x65 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 235 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Полезный объем | 196 л |
| Кількість полиць/секцій | 6 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 196 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Мощность замораживания | 20 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | електромеханічна |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Тип управления | електромеханічне |
| Швидке заморожування | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 13 093 ₴






