Останнім часом все більшою популярністю користуються морозильні камери, які при відносно невеликих габаритах, здатні допомогти Вам робити досить великі запаси продуктів, в тому числі і заготовки на зиму з свіжозаморожених овочів, фруктів і ягід. Не стала винятком і модель окремостоячої морозильної камери Snaige. Об’єм морозильної камери Snaige становить близько 85 л, в ній пропонується 4 відділення з 3 висувними полками і електромеханічне керування. І навіть при постійній роботі така техніка не буде вимагати багато електроенергії, адже її клас енергоспоживання А + не допустить цього. Порадує і низький рівень шуму Snaige, що не перевищує 38 дБ, наявність функції швидкої заморозки, а також висока потужність заморожування до 12 кг/добу і тривале автономне збереження холоду, що підтримується до 17 год.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Тип управления | Механическое |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 17 ч |
| Вес | 37 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 56x85x60 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 180 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Полезный объем | 85 л |
| Кількість полиць/секцій | 4 |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 85 л |
| Перевішування дверцят | немає |
| Мощность замораживания | 12 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | немає |
| Система розморожування | ручная |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Швидке заморожування | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴





