Представляємо нашу найновішу лінійку Smart TV KIVI 2022 Ця серія втілює наш найкращий досвід, а моделі мають більше переваг і можливостей. Мінімалістичний дизайн гармонійно поєднано з високотехнологічними екранами, що дарують зображення чудової якості. Для оптимізації зображення в телевізорах реалізовано новітні технології, такі як HDR, Super Contrast Control, Ultra Clear і Max Vivid. Плавність відео та ігрових сюжетів забезпечується алгоритмами MEMC, а також ігровим режимом і режимом низької затримки ALLM. Для нової лінійки KIVI Smart TV 2022 використано сучасний потужний процесор, потенціал якого на 30% перевищує можливості середньостатистичного чипа. Платформа дає змогу опрацьовувати безліч функцій та великі обсяги інформації, зберігаючи швидкодію на кожному етапі. Тонкі металеві підставки Витончені металеві підставки підкреслюють мінімалізм дизайну та надійно утримують корпус. Телевізори KIVI Smart TV 2022 гармонійно доповнять будь-яке оточення та стануть стильним акцентом в інтер'єрі. Більше кольорів завдяки технології HDR Завдяки підтримці технології HDR зображення на екрані Smart TV KIVI 2022 має природний вигляд. HDR-контент розпізнається автоматично, тому зображення миттєво та у найкращій якості передається на екран. Чітке й деталізоване зображення з технологією Ultra Clear Насолоджуйтеся чітким зображенням з максимальною деталізацією. Технологія Ultra Clear опрацьовує кожен фрагмент кадру, підвищуючи різкість об'єктів та їх контраст. Оптимізація контрасту з технологією Super Contrast Control Помічайте всі деталі на екрані, навіть якщо вони знаходяться на темніших ділянках. Функція Super Contrast Control автоматично регулює контраст, опрацьовуючи ділянки локально.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 15.5 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 65" |
| Колірне виконання | черный |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 1445x833х89 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 24 495 ₴











