
Смарт-годинник Garmin Instinct Crossover Solar Graphite (010-02730-01)
20 211 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02730-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ви нікому не дозволяєте впливати на вас, йдете проти течії і завжди готові до всього. Цей міцний гібридний смарт-годинник робить те ж саме, поєднуючи класичний аналоговий досвід з інтелектуальними і тактичними функціями. Для збереження енергії. Ви зайняті прокладанням свого шляху. Значить вам потрібний годинник, який може довго тримати заряд. Instinct Crossover Solar – це нескінченна автономність у режимі економії заряду. Крім того, отримайте до 70 днів в режимі розумного годинника і до 31 години в режимі GPS. Для заощадження часу. Ці люмінесцентні (Super-Luminova Pigment) аналогові стрілки годинника є яскравими, легко читаються і неймовірно надійними. Вбудована технологія RevoDrive забезпечує точний аналоговий час, якому можна довіряти. Для того, щоб не відставати. Сміливі. Міцні. Двошаровий безель. Це лише кілька ознак, які вам сподобаються. Особливо разом із цифровим дисплеєм високої роздільної здатності з інтелектуальними функціями. Крім того, цей годинник має клас захисту від вологи 10 АТМ і є термо- і ударостійким. Отже, ви можете сміливо займатися своїми справами. Сумісність із нічним баченням. Перемикайтеся між денним та нічним видінням завдяки екрану, призначеному для читання за допомогою приладів нічного бачення. Режим "невидимки". Перейдіть у режим "невидимки", щоб припинити зберігання та передачу GPS-положення, вимкнути бездротове підключення та зв’язок. Двоформатний GPS. Двоформатні GPS-координати з прив’язками широти та довготи пропонують неперевершену ситуаційну обізнаність. Знищення даних. Якщо виникає проблема безпеки, то ця функція стирає всю інформацію користувача з пристрою. Режим Jumpmaster. Обчислюйте точки скидання на великій висоті відповідно до військових інструкцій під час навігації до своєї мети після стрибка. Тактична активність. Переглядайте час, темп, час доби, висоту та розташування в обох типах координат. Технологія Revodrive. Технологія RevoDrive забезпечує точний аналоговий час навіть у найвибагливіших умовах. Розумні повідомлення. Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на свій годинник, якщо вони підключені до смартфону з Android або Apple. Ви можете навіть відповідати на текстові повідомлення, якщо ваш смартфон з Android. Синхронізація з програмою Garmin Connect. Переглядайте всю інформацію про своє здоров’я та фізичну форму в єдиному місці. Програма Garmin Connect на вашому сумісному смартфоні – це процвітаюча онлайн-спільнота, учасники якої спілкуються, змагаються та діляться результатами. Функції безпеки та відстеження. Коли ваш годинник та смартфон з’єднані, повідомлення з вашим поточним місцезнаходженням можна надіслати контактам вручну або – під час певних заходів на відкритому просторі – автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення інцидентів. Безконтактні платежі Garmin Pay. Проходьте через касу, вибираючи безконтактну оплату покупок та послуг за допомогою Garmin Pay через банки-постачальники. Магазин Connect IQ. Завантажуйте нові циферблати, додайте поля даних і отримуйте програми та віджети з Connect IQ на сумісному смартфоні. Вбудовані спортивні програми. Займайтеся справами, які вам подобаються, використовуючи завантажені профілі активності: біг, їзда на велосипеді, плавання, силові тренування, альпінізм у приміщенні, віртуальний біг, гольф, йога і т.д. HIIT тренування. Цей профіль активності відстежує ваші тренування HIIT, зокрема AMRAP, EMOM, Tabata та інші. Встановіть кількість повторень, інтервали роботи/відпочинку тощо. VO2 макс. Тренуйтеся ще розумніше з VO2 max – показник вашої продуктивності. Він навіть враховує зміни продуктивності, які можуть бути спричинені спекою чи високогір’ям. Щоденні пропозиції тренувань. Щоб скористатися рекомендаціями щодо тренувань, які враховують вас та ваш рівень фізичної підготовки, отримуйте щоденні пропозиції на основі поточного тренувального навантаження та тренувального статусу. Час відновлення. Після кожного тренування інформація про час відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного повноцінного тренування. Ця функція враховує інтенсивність тренувань та такі фактори як стрес, щоденна активність та сон. Бігова потужність. Отримайте на своєму зап’ясті безперервне вимірювання потужності, яку ви прикладаєте до дороги під час бігу, використовуючи датчик Running Dynamics Pod або пульсометр HRM-Pro Plus. Динаміка для гірських велосипедів. Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою показників катання на гірському велосипеді, а також спеціалізованих показників Grit та Flow, які оцінюють складність траси і те, наскільки плавно ви спускаєтеся, даючи оцінку, яку слід буде перевершити наступного разу. Підтримка мульти-GNSS. Незалежно від того, чи займаєтеся ви походами, катаєтеся на гірському велосипеді, бігаєте трейл або катаєтеся на лижах, - у вас буде доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС і Galileo) для відстежування в більш складних умовах, ніж тільки з GPS. Датчики ABC. Прокладайте свій шлях за допомогою датчиків ABC, а це висотомір для даних про висоту, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас. Маршрутизація Tracback. Скористайтеся цією функцією для навігації тим самим маршрутом назад до початкової точки, щоб уникнути здогадок на зворотному шляху. Орієнтир. Слідкуйте за розташуванням певного місця - наприклад вашого автомобіля або стежки - відносно вашого місця розташування, і легко знайдіть до нього дорогу. Частота пульсу - на зап'ясті. Отримуйте дані про частоту пульсу разом зі сповіщеннями за надто високого або низького пульсу в стані спокою. Визначайте, наскільки активно працює ваше серце під час активностей. Відстеження стресу. Дані про зміну частоти пульсу використовуються для розрахунку рівня стресу, тому ви можете побачити, наскільки спокійний, врівноважений або напружений ваш день. Оцінка та розширений моніторинг сну. Отримайте розподіл періоду сну на стадії легкого, глибокого і швидкого сну. Переглядайте все це на спеціальному віджеті, що містить оцінку сну і статистику. Енергія тіла Body Battery. Оптимізуйте енергетичні запаси свого тіла, використовуючи інформацію про коливання частоти пульсу, рівень стресу, якість сну та інші дані, щоб визначити, коли організм готовий бути активним, а коли може знадобитися відпочинок. Пульсоксиметр. Для висотної акліматизації або моніторингу сну датчик кисню в крові використовує світлові промені на зап'ясті, щоб оцінити, на скільки добре вашим тілом поглинається кисень. Фітнес-вік. Ця функція використовує хронологічний вік, щотижневу інтенсивну активність, частоту пульсу в стані спокою та індекс маси тіла, щоб оцінити, наскільки ваше тіло молодше або старше за вас. Отримайте поради, як знизити свій фітнес-вік. Хвилини інтенсивності. Відстежуйте, скільки витрачаєте хвилин на інтенсивну активність, коли і під час якої діяльності. Ви навіть можете переглядати їх як поле даних на заняттях із фіксованою тривалістю.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Безпровідна зарядження | є |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 65 г кг |
| Встроенная память | 64 МБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 0.9" |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | Graphite Gray |
| Колір ремінця | Graphite |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл + пластик |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 176 x 176 |
| Розмір ремінця | 135 - 230 мм |
| Розміри | 45 х 45 х 16.2 мм |
| Розміри корпусу | 45 х 45 х 16.2 мм |
| Стекло | Power Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | MIP Monochrome |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 28 днів |
Информация для заказа
- Цена: 20 211 ₴











