
Смарт-годинник Garmin Instinct Crossover Black (010-02730-03)
18 277 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02730-03
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Виділяйтесь з натовпу з Instinct Crossover. Люмінесцентні годинникові стрілки Super-Luminova у поєднанні з цифровим екраном. Технологія RevoDrive для точного визначення часу. Інтелектуальні функції та підтримка смартфонів Android і Apple, щоб не пропустити нічого важливого. Вбудовані спортивні програми для занять спортом у приміщенні та на свіжому повітрі. Заощаджує заряд. Ви прокладаєте власний шлях і потребуєте годинника, здатного працювати від одного заряду максимально довго. Як щодо 28 днів автономності у режимі смартгодинника, до 20 годин у режимі GPS та до 71 дня в режимі економії заряду? Показує точний час. Яскраві люмінесцентні аналогові стрілки (Super-Luminova Pigment) забезпечують легке зчитування інформації та надійність. Завдяки технології RevoDrive ви будете бачити точний аналоговий час, якому можна довіряти. Міцний і витривалий, як ви. Потужний. Міцний. Двошаровий безель навколо екрану. Ось лише кілька характеристик, які неодмінно вам сподобаються. Крім того, годинник Instinct Crossover має цифровий дисплей високої роздільної здатності з інтелектуальними функціями. А ще він захищений від вологи за класом 10 АТМ, а також від впливу температур та ударів. Сміливо займайтесь тим, що любите — ваш годинник з цим впорається. Технологія RevoDrive. Технологія RevoDrive забезпечує точний аналоговий час у найвибагливіших умовах. Розумні повідомлення. Під’єднайте Instinct Crossover до смартфона Android або Apple, щоб отримувати електронні листи, текстові повідомлення та різноманітні сповіщення прямо на свій годинник. Власники Android смартфонів додатково можуть відповідати на текстові повідомлення зі свого годинника. Синхронізація з застосунком Garmin Connect. Зручно переглядайте всю статистику свого здоров’я та фізичної форми в одному місці. Додаток Garmin Connect на вашому сумісному смартфоні – це захоплююча онлайн спільнота, учасники якої спілкуються, змагаються та діляться результатами. Функції безпеки та відстеження. Коли годинник сполучений зі смартфоном, повідомлення з вашим поточним місцеположенням можна надіслати екстреним контактам вручну або – під час деяких занять на відкритому просторі – автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення інцидентів. Безконтактні платежі Garmin Pay. Швидко проходьте черги на касах, оплачуючи покупки за допомогою системи безконтактних платежів Garmin Pay2 на годиннику, до якої легко прив’язується картка одного з банків-учасників. Вбудовані спортивні програми. Обирайте спортивні дисципліни, які вам подобаються, використовуючи завантажені профілі активності для занять бігом, велоспортом, плаванням, силовими тренуваннями, альпінізмом у приміщенні, віртуальним бігом, гольфом, йогою і т.д. Тренування HIIT. Цей профіль активності відстежує високоінтенсивні тренування HIIT, зокрема AMRAP, EMOM, Tabata та інші. Встановлюйте кількість повторень, інтервали роботи/відпочинку тощо.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth, ANT+ |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 65 г кг |
| Встроенная память | 64 МБ |
| Встроенный микрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR100 (10 ATM) |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 0.9" |
| З барометром | є |
| З компасом | є |
| Змінний ремінець | Да |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | пластик, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 176 x 176 |
| Розмір ремінця | 135 - 230 мм |
| Розміри | 45 х 45 х 16.2 мм |
| Розміри корпусу | 45 х 45 х 16.2 мм |
| Стекло | Chemically Strengthened Glass |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Тип матрицы | MIP Monochrome |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Время автономной работы | до 28 днів |
Информация для заказа
- Цена: 18 277 ₴











