
Кронштейн ACCLAB AL-FR40/T (1283126485794) (VESA400х400)
437 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1283126485794
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Похилий кронштейн призначений як для телевізорів, так і для моніторів підтримує стандарт VESA. Здатний витримати вагу до 45 кг, відповідний для телевізорів LED і LCD з діагоналлю 26-55 дюймів. Перевага кронштейна в швидкому навісі і в легкому використанні. Має невеликий кут нахилу в ± 3 °, 12 °. Це забезпечує комфортний перегляд, в разі, коли дисплей закріплюється вище рівня зору, і є ідеальним рішенням для спальні або вітальні. У комплекті з кронштейном Ви знайдете: рівень для легкої і найбільш рівною установки кронштейна, органайзери для кабелів телевізора або монітора, кріплення для монтажу та інструкцію по експлуатації продукції.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acclab |
| Цвет | Черный |
| Тип кронштейна | Наклонный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 45 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +3/-12° |
| Угол поворота | - |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 26" - 55" |
| Рекомендуемая диагональ | 26" - 55" |
| Стандарти VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм, 200х300 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
| Стандарты VESA | 75х75 мм, 100х100 мм, 200х200 мм, 200х300 мм, 300x300 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 437 ₴






