Універсальна низькопрофильна фіксована система кріплення з відстанню від стіни - 25 мм. Нова система фіксації на настінній плиті. Низький профиль конструкції кріплення робить його практично непомітним. Кронштейн дуже зручний в установці завдяки простій та надійній конструкції. Переваги фіксованого кріплення: простота; надійність; невелика відстань від стіни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴



