Простий в установці настінний кронштейн, все необхідне кріплення в комплекті. Розмір кріплення VESA: 100х100, 100х200, 200х100, 200х200 мм Сумісний з більшістю телевізорів, які відповідають цьому стандарту. Механізм нахилу надійно фіксується поворотним замком на настінній пластіни без гвинтів та інструментів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклон |
| Расстояние от стены | 45 мм |
| Гарантия | 84 месяца |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | +5/-12° |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 55" |
| Стандарти VESA | 100х100 мм, 100х200 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 353 ₴



