Практичність і елегантність Морозильна камера відрізняється глибоким білим кольором, ідеальними лініями та акуратними кутами. Вона стане серцем будь-якої кухні та буде викликати приємні емоції при кожному погляді. Завдяки перевішувальним дверям морозилку можна відкривати в обидві сторони, а 168 літрів місткості дозволять використовувати її як в домашніх умовах, так і закладах громадського харчування, магазинах чи кіосках. Система охолодження NeoFrost В якості охолодження використовується сучасна система NeoFrost, яка забезпечує примусову циркуляцію повітря всередині камери. Таким чином, на стінках не утворюється полій, тому морозилка не вимагає розморожування. При цьому така система уповільнює розмноження бактерій і не дозволяє запахам з різних камер перемішатися між собою. Ефективна і тиха робота Beko RFNE200E20W легко справляється з заморожуванням 9 кг на добу. За рік роботи морозильна камера споживає всього 249 кВт-год, що значно менше в порівнянні з іншими моделями. Разом з тим гарна шумоізоляція подбає, щоб робота компресора не викликала дискомфорт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Тип управления | Электронное |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 16 год |
| Вес | 47 кг кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 58x151x60 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 249 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Полезный объем | 168 л |
| Кількість полиць/секцій | 5 |
| Наличие дисплея | з внутрішнім дисплеєм |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 168 л |
| Перевішування дверцят | є |
| Мощность замораживания | 9 кг/добу |
| Режим суперзаморожування | є |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Электронное |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | Обычный |
| Швидке заморожування | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 15 866 ₴










