Універсальна низькопрофильна фіксована система кріплення з відстанню від стіни - 25 мм. Нова система фіксації на настінній плиті. Низький профиль конструкції кріплення робить його практично непомітним. Кронштейн дуже зручний в установці завдяки простій та надійній конструкції. Переваги фіксованого кріплення: простота; надійність; невелика відстань від стіни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | фіксований |
| Расстояние от стены | 25 мм |
| Гарантия | 84 месяца |
| Допустимая нагрузка | 25 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | - |
| Угол поворота | немає |
| Максимальный стандарт VESA | 400х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 43" - 65" |
| Стандарти VESA | 200x100 мм, 200x200 мм, 200x300 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 419 ₴



