Морозильна камера BEKO RFNE312K21W - це містке і функціональне обладнання, яке підійде як для використання в домашніх умовах, так і для зберігання продуктів в ресторані або кафе. Завдяки значному корисного об'єму і грамотно організованому внутрішньому простору в морозильній камері можна зберігати великий запас найрізноманітніших продуктів і напівфабрикатів. Усередині камери створюються такі умови зберігання, при яких корисні властивості продуктів, смакові характеристики, а також зовнішній вигляд зберігаються практично без змін. За енергоефективності морозильна камера відноситься до А + класу, споживання електроенергії тут на 15% менше, чому у обладнання попереднього А класу. У камері морозильника є висувні місткі ящики і полиці. Тут створені всі умови для того, щоб різнорідні продукти зберігалися окремо, без змішування запахів. Завдяки якісній ізоляції обладнання може зберігати температуру в автономному режимі до 18 годин. Ущільнювач камери має антибактеріальне покриття, що перешкоджає утворенню і поширенню бактерій і цвілі. Компанія Beko - турецька компанія, найбільший виробник побутової техніки і лідер з продажу в Європі. Компанія почала свою діяльність в 1950 році і відома в більш ніж в 100 країнах. Кожні дві секунди у світі продаються одна одиниця техніки Beko! Місія компанії Beko полягати в тому, що б впроваджувати нові SMART-технології у виробництво, що робить побутову техніку стильною, функціональної і проносить затишок в кожен будинок, а також турбота про навколишнє середовище. Beko зарекомендував себе як надійний, якісний і доступний бренд. Побутова техніка Beko - розумний вибір!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Тип управления | Механическое |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 18 год |
| Вес | 68 кг кг |
| Высота (диапазон) | Свыше 200 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 59,5х185х65 см |
| Габариты (ШхВхГ) | 59,5х185х65 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 326 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | white |
| Полезный объем | 277 л |
| Кількість полиць/секцій | 8 |
| Мощность замораживания | 16 кг/добу |
| Мощность замораживания (диапазон) | 10-16 кг/сутки |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 277 л |
| Объем полезный | 277 л |
| Объем полезный (диапазон) | 251 и более |
| Перевішування дверцят | немає |
| Режим суперзаморожування | є |
| Режим суперзаморозки | Да |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система разморозки | No Frost |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Швидке заморожування | є |
| Ширина (диапазон) | до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 669 ₴












