Морозильна камера Beko RFNE270K21W має робочий об'єм 270 л, це містке і водночас не громіздке обладнання, яке допоможе круглий рік мати в раціоні овочеві і фруктові страви, адже тут ви зможете зберігати свіжозамороженої запас до наступного врожаю. Завдяки продуманій організації внутрішнього простору в камері знайдеться місце для напівфабрикатів, м'яса, риби, птиці та інших продуктів. Наявність висувних містких пластикових контейнерів допоможе розсортувати продукти і зберігати їх окремо, не змішуючи. Морозильна камера відноситься до А + класу енергоефективності, що дозволить економити до 15% електроенергії в порівнянні з обладнанням А класу. Система охолодження No Frost на завжди позбавить від намерзання льоду на стінках камери. Морозильна камера Beko RFNE270K21W має відділення для швидкої заморозки. Вміщені сюди продукти за короткий час промерзають, зберігається їх клітинна структура, і вони не втрачають вологу, що дозволяє зберегти якості і корисні властивості при розморожуванні. Ущільнювач в двері має антибактеріальне покриття, що унеможливлює ріст і поширення бактерій і цвілі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Тип управления | Механическое |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Климатический класс | SN |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 18 год |
| Вес | 57 кг кг |
| Входить до комплекту | інструкція, гарантійний талон |
| Высота (диапазон) | 151-180 см |
| Габарити (ШхВхГ) | 59.5х151.8х65.5 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Энергопотребление | 282 кВт/рік |
| Защита от детей | немає |
| Защита от перепадов напряжения | немає |
| Цвет | white |
| Полезный объем | 270 л |
| Кількість полиць/секцій | 6 |
| Мощность замораживания | 16 кг/добу |
| Мощность замораживания (диапазон) | 10-16 кг/сутки |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | немає |
| Об'єм корисний | 270 л |
| Объем полезный | 270 л |
| Объем полезный (диапазон) | 251 и более |
| Перевішування дверцят | немає |
| Режим суперзаморожування | немає |
| Режим суперзаморозки | Нет |
| Розташування блоку управління | внутрішнє |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Сигналізація відчинених дверей | є |
| Система разморозки | No Frost |
| Система розморожування | No Frost (сухая) |
| Система управления | Механическое |
| Тип | Камера |
| Тип компресора | звичайний |
| Холодоагент | R600a |
| Швидке заморожування | відсутній |
| Ширина (диапазон) | до 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 257 ₴












