
Смарт-годинник Xiaomi Redmi Watch 3 Black (BHR6851GL)
2 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: BHR6851GL
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Найкращий елемент твого стилю Смарт-годинник Redmi Watch 3 – техніка, з якою не хочеться розлучатися. Девайс заточений під носіння 24/7: в офісі, під час спортивного тренування або глибокого сну. Розумний моніторинг показників здоров’я йде поруч зі вбудованою GPS-системою, водонепроникністю 5 Атм, підтримкою Bluetooth-дзвінків. І все це в стильній оболонці, що гармонує з будь-яким луком і не потребує підзарядки протягом 12 днів. Яскравий навіть на сонці Дисплей AMOLED 1.75” поміщений в акуратну рамку із закругленими кутами. Займає 70% площі корпусу. Завдяки своїй яскравості 600 нит здатний тримати контраст навіть на сонячному світлі, не втрачаючи інтенсивності палітри кольорів. На такому майданчику легко розмістити максимум потрібних віджетів. Персоналізуй дизайн Унікальний силіконовий ремінець із ефектом пам’яті та механізмом петлі адаптується під зап’ястя, щоб після зняття не потрібно було його регулювати. Велика кількість кольорів і 200+ змінних циферблатів. Тепер можна легко змінювати свій образ лише парою кліків. При вазі 30 г девайс практично невідчутний на руці. Точний трекінг Разом із чіпом GNSS розумний годинник Redmi Watch 3 зможе відстежити кожен твій крок. Це корисно для просторового орієнтування та точної побудови маршрутів. Модель використовує дані із 5 систем: Beidou, GPS, Galileo, GLONASS, QZSS. Нехай пробіжка принесе задоволення і буде безпечною. Вперед новими стежками за свіжими враженнями! Ідеальні для спорту Тобі точно стане в нагоді 121 сценарій спортивної активності. Вони задовільнять запити будь-якого спортсмена, хоч би чим він займався: біг на вулиці, піший та велосипедний туризм, плавання. Одних лише бігових програм в арсеналі девайсу 10! Кожен режим використовує алгоритми відстеження серцевого ритму, тривалість тренування, підрахунку калорій. Якісні заняття спортом, які приносять максимум користі. Водонепроникна конструкція Профі водних видів спорту зацікавляться Redmi Watch 3, адже вони відповідають рівню водонепроникності 5 Атм. З такими характеристиками техніка легко витримує будь-які навантаження, яким піддається під час плавання. Навіть просте купання в басейні буде набагато комфортнішим, якщо на зап’ясті залишиться улюблений девайс. Твій консультант зі здоров’я Отримай звіт щодо роботи серця та вмісту кисню в крові. Датчики моніторять показники навіть тоді, коли спиш. Програма фіксації всіх фаз сну дозволить проаналізувати якість відпочинку та покращити його. Додатково модель має функції жіночого календаря, вимірювання рівня стресу та практики дихальних тренувань. Завжди готові до роботи Смарт-годинник Redmi Watch 3 може обходитися без підзарядки до 12 днів. А все завдяки додатковій оптимізації алгоритмів енергоспоживання та використання чіпів, що не потребують великої кількості ресурсів. Відновлення від портативної зарядної станції займає мінімум часу та зусиль. Розумний персональний помічник Поговори з девайсом і виявиш, що він реагує: голосовий помічник Alexa Amazon суттєво полегшує взаємодію. Ба більше, ти можеш дзвонити прямо із зап’ястя, використовуючи зв’язок Bluetooth.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Емкость аккумулятора | 289 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 30 г кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.75" |
| З барометром | немає |
| З компасом | є |
| Змінний ремінець | немає |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал ремня | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 450 х 390 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 42.6 x 36.6 x 9.99 мм |
| Розміри корпусу | 42.6 x 36.6 x 9.99 мм |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 12 днів |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴









