Зустрічайте Candy Brava, розумну посудомийну машину, що заощадить ваш час завдяки надзвичайно короткому циклу миття та сушіння. Лише 39 хвилин - Brava встановлює новий рекорд швидкості серед машин класу А! Brava - розумні рішення за будь-яких умов. ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ. Кнопка "відкладений старт" встановлює час пуску, що дає змогу відкласти початок циклу миття. Таким чином, ви можете налаштувати запуск програми із затримкою на 3, 6 або 9 годин. ШВИДКА ПРОГРАМА 24 ХВ. Найкраще поєднання часу і результатів миття слабозабрудненого посуду всього за 24 хвилини при 50°C. ZOOM. Вузька посудомийна машина, що гарантує справді швидкий цикл миття та дивовижні результати всього за 30 хвилин. 11 КОМПЛЕКТІВ ПОСУДУ. У вузьку посудомийну машину CANDY ви можете завантажити до 11 комплектів посуду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi керування | немає |
| Wi-Fi-керування | немає |
| Інтенсивна мийка | є |
| Интерфейс | Дисплей |
| Інші програми | попереднє ополаскування, делікатна |
| Багатофункціональні таблетки | немає |
| Вид | вузька |
| Высота | 84.6 см мм |
| Витрати води: за цикл / за рік | 9 л за цикл / 2520 л за рік |
| Габарити (ШхВхГ) | 448 х 846 х 605 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Глубина | 60.5 см |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон висоти | 80 см - 85 см |
| Діапазон глибини | більше 60 см |
| Діапазон ширини | до 50 см |
| Еко-режим | є |
| Енергоспоживання: за цикл / за рік | 800 Вт за цикл / 292 кВт за рік |
| Защита от детей | є |
| Защита от перепадов напряжения | немає даних |
| Защита от протечек | є |
| Звуковий сигнал по завершенню | є |
| Клас ефективності миття | A |
| Клас ефективності сушіння | A |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Кількість комплектів посуду | 11 |
| Количество корзин | 3 |
| Кількість програм миття | 7 |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Наявність ополіскувача | є |
| Наявність солі | є |
| Обробка парою | немає |
| Половинная загрузка | немає |
| Підсвічування камери | немає |
| Регулювання висоти кошика | верхнього кошика |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Самоочисна система фільтрації | немає даних |
| Таймер відкладення старту | є |
| Тип | окремовстановлювана |
| Тип двигателя | немає даних |
| Тип сушки | конденсаційна |
| Тип управления | Сенсорное |
| Третій додатковий кошик | є |
| Функція: Багатофункціональні таблетки | немає |
| Функція: Обробка парою | немає |
| Функція: Половинне завантаження | немає |
| Функція: Таймер відкладення старту | є |
| Швидка мийка | є |
| Ширина | 45 см мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 815 ₴












