У моделях Pop Evo ефектно поєднуються гармонійний дизайн і увагу до деталей. Духова шафа підійде під різні стилі кухні, завдяки різним комбінаціям кольорів і величезному вибору функцій. Серія Pop Evo оптимально поєднують елегантність і найдосконаліші технології Candy.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 568 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 585 х 560 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 5 |
| Кількість программ | 5 |
| Количество режимов работы | 5 |
| Кількість стекол дверцят | немає даних |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Объем | 65 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Мощность подключения | 2100 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 7 268 ₴



