POP EVO. Гармонія лінійного дизайну та увага до деталей роблять естетику POP EVO універсальною та придатною для кожного типу кухні. Різноманітні колірні поєднання та безліч функцій, призначених для кожної потреби, створюють ідеальний збіг між істотною елегантністю асортименту та найпередовішою технологією Candy. СКЛЯНІ ДВЕРІ. Новий матеріал скляних внутрішніх дверцят дає змогу їм нагріватися в середньому лише до 55 °C, у той час як у духовій шафі температура сягне 200 °C. Дверцята легко чистити: жодних гвинтів на скляній поверхні. РЕЛЬЄФНІ НАПРЯМНІ. Стаціонарні. Фактично під ними розуміють виїмки на внутрішній поверхні духової шафи, на які спирається решітка або лист. Розташовані вони на різних рівнях, щоб деко можна було переставити під час приготування, або готувати одразу на кількох листах. Це найпростіші напрямні, вони легко чистяться і зустрічаються в більшості шаф. ШВИДКЕ РОЗМОРОЖУВАННЯ. Вентилятор забезпечує циркуляцію повітря 40 C навколо замороженої їжі, завдяки чому вона розморожується впродовж кількох хвилин без втрати або зміни білкового складу їжі. КОНВЕКЦІЯ. Режим приготування з конвекцією. Він ідеальний для приготування випічки, запікання птиці, риби тощо. Жар краще проникає в продукти і скорочується як час попереднього нагрівання, так і час приготування. Можна готувати різні страви одночасно з або без однакової попередньої підготовки на одному або декількох рівнях. Цей режим розподіляє жар і запахи не змішуються. COOK LIGHT. Режим легкої теплової обробки "COOK LIGHT" дає змогу готувати їжу із застосуванням меншої кількості жиру або олії. Завдяки застосуванню гриля, вентилятора і "пульсуючих" циклів подачі повітря, волога, що міститься в продуктах, затримується всередині. Гриль підсмажує тільки верхній шар страви. При цьому зменшується час приготування їжі, що, однак, не позначається на смакових якостях їжі, що готується. ГРИЛЬ. Гриль - вбудований ТЕН дає можливість розігріти не саме повітря або духовку, а безпосередньо продукти, цей варіант допомагає отримати тонку скориночку й ароматне підсмажування, будь-яка страва буде смачною й ароматною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 530 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 580 х 560 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Механические ручки |
| Цвет | Белый |
| Конвекция | є |
| Кількість программ | 5 |
| Количество режимов работы | 5 |
| Кількість стекол дверцят | немає даних |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Напряжение | 220-230 В |
| Объем | 65 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Перемикачі | поворотні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Мощность подключения | 2100 Вт |
| Программы | верхній/нижній нагрів, верхній/нижній нагрів + вентилятор, гриль, гриль + вентилятор, розморожування |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | рельєфні |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 7 199 ₴







