Насолоджуйтеся улюбленою смаженою їжею з меншою кількістю олії та здоровим способом. З вашою фритюрницею Shadow і її технологією високошвидкісної циркуляції повітря на 360° ви можете окрім смаження готувати торти, пекти піцу, смажити м’ясо та рибу та багато іншого! Завдяки великій ємності 5 л ідеально підходить для сімей з 4 осіб. Має ручне керування часом і температурою, до 200°С. Очистити його буде дуже легко завдяки антипригарній чаші та піддону. Не містить BPA та PFOA.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ufesa |
| Объем чаши | 5 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Вес | 4 кг кг |
| Габарити | 37 х 32 х 32 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Дисплей | без дисплея |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет корпуса | Черный |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 8 шт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | немає даних |
| Нековзні ніжки | є |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Смотровое окно | відсутнє |
| Мощность | 1500 |
| Программы | випічка, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 80 - 200 °C |
| Таймер відстрочки | немає даних |
| Таймер відстрочки старту | немає даних |
| Термостат | без термостата |
| Тип | мультипіч |
| Тип управления | електромеханічне |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴












