+3 ЛІТРИ (Стандартний розмір — більший обсяг) Під час вибору мікрохвильової печі важливо, щоб вона не займала багато місця на кухні, але водночас була досить місткою. Тому Samsung на 15% розширив стандартну 20-літрову робочу камеру, зберігши зовнішні розміри незмінними. Зі стандартними габаритами корпусу корисний об’єм збільшився на 3 літри. Внутрішня керамічна поверхня Міцність та антибактеріальні властивості внутрішнього керамічного покриття печі Samsung схвалив німецький інститут Хоенштейн. Керамічне покриття запобігає розмноженню бактерій і має підвищену стійкість до появи подряпин. Рівномірний розподіл тепла Інженери Samsung постійно вдосконалюють і поліпшують робочі характеристики продукції, використовуючи найсучасніші технології. Наша унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль Triple Distribution System забезпечує рівномірне прогрівання всіх продуктів, від піци до молока. Оцініть комфорт і зручність приготування різноманітних страв з мікрохвильовою піччю Samsung.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | тэновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 28,8 см |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | 1100 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Объем (л) | 23 |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
Информация для заказа
- Цена: 4 410 ₴




