
Кавоварка ріжкова Cecotec Cafelizzia 890 Gray (CCTC-01624)
4 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-01624
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кавоварка еспресо CECOTEC Cafelizzia 890 Особливості: Сучасна кавоварка еспресо CECOTEC Cafelizzia 890 передасть Вам найкращі відчуття від кави. Насос із тиском 20 бар Система швидкого нагріву Thermoblock Спеціальний нагрів води для чаю Потужний та стильний Елегантний компактний дизайн з нержавіючої сталі чорного кольору зачаровує з першого погляду, але його переваги не закінчуються: він оснащений потужністю 1350 Вт і забезпечує універсальність і швидкість приготування кави або чаю. Нагрів тільки тоді, коли потрібно Система Thermoblock забезпечує швидке нагрівання та підтримує температуру в оптимальному діапазоні для отримання найкращої кави. Крім того, він нагріває тільки ту кількість води, яка вам потрібна в будь-який момент часу, що забезпечує швидкість та економію електроенергії. Кава нового рівня Технологія ForceAroma з тиском 20 бар дозволяє максимально розкрити смак кави. Спробуйте справжній смак кави з пінкою нового рівня. Піна, яка робить вашу каву досконалою Він включає в себе регульований парогенератор із захистом, так що ви можете текстурувати молоко на свій смак, отримуючи кращу піну для вашої кави. Не лише кава Однією з багатьох можливостей, які пропонує кавоварка CECOTEC Cafelizzia 890, є подача води ідеальної температури для швидкого та легкого приготування чаю. Відразу кілька порцій Включає тримач фільтра з подвійним виходом для фільтра, тому, якщо у вас є компанія, ви можете подавати обидві кави без очікування і з однаковою температурою. Бак великого обсягу Завдяки великому об’єму знімного резервуару 1.2л для води ви можете з комфортом готувати каву або чай без необхідності постійно доливати воду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | Портативная |
| Використовувані технології | Force Aroma, Thermoblock |
| Входить до комплекту | кавоварка, індивідуальний фільтр для кави, мірна ложка з пресом, фільтр для двох порцій кави, кронштейн тримача фільтра, інструкція |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шнура питания | 0.76 см |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | механическое |
| Количество чашек | 1-2 |
| Колір корпуса | сріблястий |
| Комплектация | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Материал кофейника | - |
| Матеріал корпуса | металл |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість програмування | відсутня |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Об'єм резервуару для води | 1.1 л - 1.5 л |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | є |
| Мощность | 1350 |
| Приготування капучино | ручне |
| Приготування молочних напоїв | ручне (панарелло) |
| Приготування напоїв | еспресо, капучино, гаряча вода, спінене молоко |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикапельний механізм | немає даних |
| Протикрапельна система | є |
| Протикрапельний механізм | немає даних |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Подогрев чашек | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Розміри | 14 х 33 х 30 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Потребляемая мощность | 1000-1999 |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Давление помпы | 20 бар |
| Функція "cappuccino" | ручне |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 4 799 ₴





