
Кавоварка ріжкова Cecotec Cafelizzia 790 Steel Duo (CCTC-01646)
4 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-01646
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Кавоварка еспресо CECOTEC Cafelizzia 790 Steel DUO Особливості: Сучасна та практична кавоварка еспресо CECOTEC Cafelizzia 790 Steel DUO порадує найякіснішою кавою, яку Ви могли собі уявити. Стильний та практичний дизайн Потужний насос із тиском Система енергозбереження Потужний та елегантний Його елегантний компактний дизайн із нержавіючої сталі зачаровує з першого погляду. Крім того, він має потужність 1350 Вт, що забезпечує універсальність та велику кількість варіантів приготування кави або чаю. Ідеальна температура Система швидкого нагріву гарантує, що температура підтримується в оптимальному діапазоні для швидкого приготування найкращої кави, оскільки вона нагріває лише необхідну кількість води. Насос 20 бар Потужний нагнітальний насос максимально ароматизує кожну чашку кави, щоб збудити ваші почуття. Регульований відпарювач Хороша піна перетворює гарну каву на ідеальну каву. З цієї причини кавоварка оснащена парогенератором, що регулюється, за допомогою якого ви можете текстурувати молоко і отримувати унікальну піну. Не лише кава Однією з багатьох можливостей, які пропонує кавоварка, є подача води ідеальної температури для приготування чаю. Приготування двох чашок кави одночасно CECOTEC Cafelizzia 790 Steel DUO включає тримач фільтра з подвійним виходом, так що ви можете приготувати одну або дві кави одночасно в залежності від ваших потреб. Фільтр для кавових капсул Включає фільтр виготовлення алюмінієвих капсул. Помістіть цей фільтр у тримач фільтра та насолоджуйтесь улюбленою кавою. Бак об'ємом 1.2л Завдяки великому об'єму резервуара, що знімається, для води ви можете з комфортом готувати каву або чай без необхідності постійно доливати воду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Индикатор уровня воды | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | Портативная |
| Використовувані технології | - |
| Входить до комплекту | кавоварка, індивідуальний фільтр для кави, мірна ложка з пресом, фільтр для двох порцій кави, кронштейн тримача фільтра, інструкція |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина шнура питания | 0.76 см |
| Дополнительно | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | є |
| Керування | механическое |
| Количество чашек | 1-2 |
| Колір корпуса | сріблястий |
| Цвет корпуса | чорний зі сріблястим |
| Комплектация | кавоварка, мірна ложка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 1 |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Материал кофейника | - |
| Матеріал корпуса | металл |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість програмування | відсутня |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Об'єм резервуару для води | 1.1 л - 1.5 л |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | є |
| Мощность | 1350 |
| Приготування капучино | ручне |
| Приготування молочних напоїв | ручне (панарелло) |
| Приготування напоїв | еспресо, американо, гаряча вода |
| Програмування жорсткості води | відсутнє |
| Програмування міцності кави | відсутнє |
| Програмування обсягу порції | відсутнє |
| Програмування температури напою | відсутнє |
| Протикапельний механізм | немає даних |
| Протикрапельна система | є |
| Протикрапельний механізм | немає даних |
| Підігрів кавника / чашок | є |
| Подогрев чашек | є |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 1.2 л |
| Розміри | 33 x 17 x 29.5 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Потребляемая мощность | 1000-1999 |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | капсули, мелена |
| Тип фильтра | багаторазовий |
| Давление помпы | 20 бар |
| Функція "cappuccino" | ручне |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 4 799 ₴








