
Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAK/UA
5 404 ₴
- Нет в наличии
- Код: MG23F302TAK/UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Просто і швидко приготувати страви зі свіжих інгердієнтів Мікрохвильова піч Samsung MG23F302TAK дозволить замінити процес розігріву готових до вживання страв на домашнє приготування нормальної здорової їжі. Завдяки 20 запрограмованим режимам ви можете приготувати будь-яку страву зі свіжих продуктів за лічені хвилини. Новий сучасний вигляд вашої кухні Нова мікрохвильова піч MG23F302TAK зі стильним дизайном, лицьовою панеллю з чорного скла, красивим дисплеєм синього світіння і сріблястим перемикачем стане окрасою вашої кухні. БІОкерамічне покриття - це завжди чисті стінки робочої камери Стінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung MG23F302TAK мають БІОкерамічне покриття, завдяки якому вони легко піддаються чистці і не схильні до утворення подряпин або знецінення. Довговічне БІОкерамічне покриття має антибактеріальні властивості і високу механічну стійкість до подряпин. Економте гроші за електроенергію в режимі ECO Mode Економний режим ECO Mode нової мікрохвильової печі Samsung MG23F302TAK забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що істотно зменшить ваші рахунки за електроенергію. Кулінарна досконалість Потрійна система рівномірного розподілу мікрохвиль (Triple Distribution System) використовує три спеціальні отвори для виходу мікрохвиль, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл тепла під час приготування страви. Спробуйте приготувати улюблені страви за традиційними рецептами Виберіть будь-який з запрограмованих у мікрохвильовій печі Samsung MG23F302TAK рецептів і приготуйте апетитну страву натисканням однієї кнопки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | тэновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 392 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Діаметр піддону | немає |
| Максимальная мощность гриля | 1100 Вт |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | 1200 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 23 л |
| Объем (л) | 23 |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | є |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | теновий |
Информация для заказа
- Цена: 5 404 ₴




