На 3 л більше (Розмір колишній – об’єм більше) Більшість покупців хоче, щоб їх мікрохвильова піч мала велику місткість, але в той же час була компактною. За висотою та шириною дана модель не відрізняється від 20-літрової, глибина печі збільшилася всього на 12 мм, за рахунок чого внутрішній об’єм став на 3 літри більше. Розширилася і корисна площа камери: тепер у печі можуть легко вміститися страви до 388 мм в діаметрі. Біокерамічне покриття У всіх мікрохвильових печах Samsung, використовується біокерамічне покриття камери. Цей матеріал є екологічно безпечним, його легко очищати від забруднень. Він у 10 разів більш стійкий до подряпин, ніж, наприклад, нержавіюча сталь. Покриття міцне та гладке, на ньому майже не залишається нагару. БІОкераміка має низьку теплопровідність, це скорочує час приготування та зменшує тепловтрати. Крім того, БІОкерамічне покриття має ще одну корисну властивість — матеріал перешкоджає розмноженню бактерій на 99,9%, що доведено дослідженнями Лабораторії Хоенштейн, Німеччина. Рівномірний розподіл тепла Інженери компанії Samsung постійно вдосконалюють та покращують робочі характеристики своєї продукції, використовуючи для цього найновіші технології. Наша унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль (Triple Distribution System) забезпечує рівномірне прогрівання продуктів, починаючи від піци і закінчуючи нагріванням склянки молока. Користуючись нашими мікрохвильовими печами, ви оціните зручність та комфорт процесу приготування найрізноманітніших страв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип управления | Сенсорное |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | тэновый |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр поддона | 28,8 см |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр піддону | 28,8 см |
| Цвет корпуса | черный с серебристым |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | 1200 Вт |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | 1200 Вт |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 800 Вт |
| Объем (л) | 23 л |
| Тип | с грилем |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 4 516 ₴




