
Мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAS/UA
5 458 ₴
- Нет в наличии
- Код: MS23F302TAS/UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Просто і швидко приготувати страви зі свіжих інгредієнтів Мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAS дозволить замінити процес простого розігріву страв на процес приготування здорової їжі. Завдяки 20 запрограмованим режимам ви можете приготувати будь-яку страву зі свіжих продуктів за лічені хвилини. Новий сучасний вигляд вашої кухні Нова мікрохвильова піч MS23F302TAS зі стильним дизайном, лицьовою панеллю з чорного скла, красивим дисплеєм синього світіння і сріблястим перемикачем стане окрасою вашої кухні. Біокерамічне покриття - це завжди чисті стінки робочої камери Стінки робочої камери мікрохвильової печі Samsung MS23F302TAS мають біокерамічне покриття, завдяки якому вони легко піддаються чистці і не схильні до утворення подряпин або знецінення. Довговічне Біокерамічне покриття має антибактеріальні властивості і високу механічну стійкість до подряпин. Економте гроші за електроенергію в режимі ECO Mode Економний режим ECO Mode нової мікрохвильової печі Samsung MS23F302TAS забезпечує мінімальне енергоспоживання в режимі очікування, що істотно зменшить ваші рахунки за електроенергію. Кулінарна досконалість Потрійна система рівномірного розподілу мікрохвиль (Triple Distribution System) використовує три спеціальні отвори для виходу мікрохвиль, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл тепла під час приготування страви. Спробуйте приготувати улюблені страви за традиційними рецептами Виберіть будь-який із запрограмованих у мікрохвильовій печі рецептів і натисканням однієї кнопки приготуйте апетитну страву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | Био-керамическая эмаль |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 х 489 x 374 мм |
| Габариты (В х Ш х Г) | 275 х 489 x 374 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диаметр поддона | 28,8 см |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Діаметр піддону | 28,8 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Максимальна потужність гриля (Вт) | немає |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Максимальная мощность гриля (Вт) | Нет |
| Максимальная мощность микроволн (Вт) | 800 Вт |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Объем | 23 л |
| Объем (л) | 23 л |
| Пароварка | немає |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | Ручкой |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип гриля | немає |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Тип управления | кнопкове |
Информация для заказа
- Цена: 5 458 ₴




