Завдяки особливій технології розподілу мікрохвиль ця компактна духова шафа з функцією СВЧ забезпечує швидкий і рівномірний прогрів блюда. Крім того, піч оснащена декількома системами нагріву, включаючи конвекційний вентилятор, що забезпечує циркуляцію гарячого повітря в робочій камері для рівномірного приготування страви, а також гриль для створення хрусткої скоринки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 454 х 570 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 454 х 570 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Сенсорное управление |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Колір | чорний |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2500 Вт |
| Об'єм | 50 |
| Об'єм (діапазон) | 41-50 л |
| Объем (диапазон) | 41-50 л |
| Объём | 50 |
| Потужність підключення | 2500 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Сенсорное управление |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | є |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | Black |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 20 361 ₴







