
Монiтор Samsung 32" Odyssey G5 S32AG552EI (LS32AG552EIXCI) VA Black
13 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS32AG552EIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Приголомшливий екран з роздільною здатністю WQHD Тепер ваш ігровий світ здається напрочуд реальним. Дозвіл WQHD у 1,7 разів вищий за щільність пікселів Full HD, що забезпечує виняткову деталізацію та чіткість зображення. Оцініть більш широкий огляд, що дозволяє охопити поглядом те, що відбувається на екрані. Частота оновлення екрана 165 Гц Відсутність лага та розмиття зображення гарантують вам перемогу. Надшвидке оновлення екрана з частотою 165 Гц забезпечують чіткість зображення навіть у найдинамічніших сценах. Час відгуку 1 мс Достатньо однієї мілісекунди, щоб кожен ваш крок втілився на екрані. Тільки-но помітивши ворога, кидайтеся на нього і перемагайте точними рухами миші. Ваші дії на екрані так само швидкі, як і ваші рефлекси. Технологія AMD FreeSync Premium Виняткова плавність ігрового процесу. Технологія AMD FreeSync Premium є технологією адаптивної синхронізації, що знижує тремтіння зображення, завмирання картинки і вхідний лаг. Компенсація низької частоти кадрів забезпечує виняткову плавність відображення кожної сцени. Неймовірно реалістичний HDR Вражаюча графіка завдяки HDR10. Калейдоскоп відтінків пожвавлює ігрові сцени як ніколи раніше. Розкрийте всіх ворогів, що причаїлися в темряві, завдяки дозволу з винятковою деталізацією, глибоким чорним і сліпучо білим квітами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 5.7 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 710.1x533.6x272.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 32" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 172°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 62 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴











