Готувати разом із Bosch - легко та просто! Серія 8 - це неймовірне поєднання інноваційних функцій і сучасного дизайну. Експерти Bosch використали найкращі розробки, щоб ваш час на кухні став не лише смачним, а й приємним. Відмінно приготовані страви завдяки 10 автоматичним програмам. Усе, що вам необхідно зробити - це поставити страву в духовку, вибрати один із режимів приготування та ввести вагу страви. Після запуску програми духовка автоматично підбере необхідні налаштування для досягнення ідеального результату. Легке очищення духової шафи. Ваша духова шафа буде завжди чистою завдяки спеціальному покриттю задньої стінки EcoClean, яке поглинає забруднення. 4D-гаряче повітря. Однаково чудовий результат при одночасному приготуванні на всіх чотирьох рівнях. Ви можете одночасно приготувати печиво або комбінувати страви - і всі вони будуть чудово приготовані завдяки рівномірному розподілу нагрітого повітря. Режим "Піца". Хочете приготувати піцу не гірше, ніж у найкращих ресторанах? Тоді для цього ідеально підійде духовка Bosch зі спеціальним видом нагріву "Піца". Ідеальна піца разом із Bosch. Інтерактивний TFT-дисплей і преміальний дизайн. Легке та зручне керування духовкою завдяки перемикачу ControlRing з текстовим дисплеєм і анімацією з прямим доступом до основних режимів і функцій. А преміальний дизайн духової шафи підкреслить елегантність вашої кухні. Функція "Шаббат". Функція "Шаббат" дасть вам змогу підтримати температуру страви до 74 годин, щоб вам не довелося вмикати або вимикати прилад для розігрівання. Легке регулювання температури та 23 види нагрівання. Ви можете з легкістю регулювати температуру в діапазоні 30-300 °C за допомогою кільця керування. А також вибрати один із 23 видів нагрівання. Вид нагрівання Гриль + гаряче повітря. Спеціальний вид нагріву "Гриль + гаряче повітря" забезпечить апетитну хрустку скоринку ваших страв. Ніяких різких рухів. Тепер дверцята вашої духової шафи зачинятимуться плавно завдяки механізму Softclose. Eco-friendly духова шафа. Спеціально розроблена експертами Bosch технологія забезпечить високу ефективність приладу з меншим споживанням електроенергії. Безпека насамперед. Функція блокування панелі від дітей забезпечить безпечне використання духової шафи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 585-595 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 14 дней |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | немає |
| Керування | Сенсорное управление |
| Цвет | Черный |
| Конвекция | є |
| Кількість программ | 13 |
| Количество режимов работы | 13 |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 71 |
| Об'єм (діапазон) | 71 і більше |
| Перемикачі | сенсорні |
| Потужність грилю | немає даних |
| Мощность подключения | 3600 Вт |
| Программы | 4D нагрівання, гаряче повітря Eco, верхнє/нижнє нагрівання, верхнє/нижнє нагрівання Eco, гриль з конвекцією, гриль великої/малої площі нагріву, піца, нижнє нагрівання, томління, розморожування, підтримання теплого стану |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | немає даних |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | решітчати |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 34 101 ₴












