Кожен раз отримуйте ідеальний пишний хліб з хрусткою скоринкою або соковиту курку. Функція додавання пари з чашою для пари забезпечує ідеальні умови для приготування на пару улюблених страв. Вода заливається у чашу та випаровується за допомогою режиму 3D-Гаряче повітря. Пара циркулює всередині камери духової шафи, щоб допомогти вам отримати бездоганний пишний хліб зі хрусткою скоринкою або найсмачнішу соковиту курку. Чашу можна мити у посудомийній машині. Автоматичне приготування страв – легко. Автоматичні програми AutoPilot 10 забезпечують бездоганні кулінарні результати. Поставте страву в духову шафу та виберіть у меню на дисплеї відповідну автопрограму з 10 запропонованих. Просто вкажіть вагу страви та натисніть «Старт». Відтак AutoPilot визначить режим нагрівання, температуру і тривалість приготування обраної страви. Наприкінці готування програма вимкнеться. Для деяких страв з переліку AutoPilot передбачено використання посудин з кришкою, тож стінки камери лишатимуться чистими. Готувати ідеальні страви – простіше простого. Особливо плавне та тихе закривання дверцят духової шафи. Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вони зупиняються безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває їх обережно і тихо, гарантуючи тим самим довгий термін служби як вашої духовки, так її дверцят. Режим готування піци - чудове рішення для готування найсмачнішої піци. Поєднання функції 3D-Гаряче повітря та і потужного нижнього нагрівання дозволяє приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігрівання духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Все буде приготовано ретельно і в найкоротші терміни. Легко керувати. LCD-дисплей керування знаходиться на фронтальний панелі приладу. Дисплей простий у використанні, надає прямий доступ до додаткових функцій та налаштувань. Утоплювані ручки керування Висувні/утоплювані ручки дозволяюь полегшити очищення зовнішньої панелі духової шафи. AddedSteam: функція додавання пари. Функція додавання пари AddedSteam (базовий рівень) забезпечує ідеальні умови для приготування ваших улюблених страв. Тепер приготувати хліб із хрусткою скоринкою, як на світлині в меню ресторану, - може кожен. Просто залийте воду в парову чашу, виберіть режим приготування 3D-гаряче повітря з парою і насолоджуйтеся смачною та соковитою випічкою. 3D-гаряче повітря: страви пропікаються бездоганно. Режим "3D-гаряче повітря" дає змогу досягти однаково чудових результатів при приготуванні на всіх трьох рівнях однієї або декількох страв одночасно. Кільцевий нагрівальний елемент із вентилятором рівномірно розподіляє потоки гарячого повітря до продуктів, незалежно від місця їхнього розташування в духовій шафі. Важливо, що при цьому не відбувається змішування запахів різних продуктів. Зручність приготування на вузьких деках. Вузьке деко, яке становить половину від повнорозмірного, ідеальне для приготування двох варіантів однієї страви або двох страв у невеликих кількостях. Наприклад, на одному вузькому деку можна запікати картоплю, а на іншому, в цей же час - фаршировані перці. Завдяки компактним розмірам вузькі дека легко можна мити в посудомийній машині. А якщо до або після запікання страву потрібно охолодити, то деко так само легко поміститься в холодильник. Дворівневі телескопічні напрямні: готуйте безпечніше та зручніше. Наша система телескопів безпечна і проста у використанні. Набагато простіше розмістити їжу на рівнях, обладнаних телескопічними рейками. Вам більше не потрібно тягнутися в гарячу духовку, щоб перевірити готовність. Подвійні скляні двері: дизайн і безпека. Використання сучасного загартованого скла під час подвійного скління дверцят дає змогу реалізувати класичний дизайн з одного боку, а з іншого - забезпечити безпеку під час використання. Температура в центрі дверцят під час приготування не перевищує 50°С.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | немає |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Конвекция | є |
| Кількість программ | 10 |
| Количество режимов работы | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Программы | варіогриль великої площі, верхнє/нижнє нагрівання, гаряче повітря, гаряче повітря делікатне, гриль плюс гаряче повітря, нижнє нагрівання, піца |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.93 кВт/ч |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | є |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | є |
Информация для заказа
- Цена: 19 833 ₴












