
Монiтор DELL 34" S3422DWG (210-AZZE) VA Black Curved
19 760 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AZZE
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вигнутий 34-дюймовий монітор з роздільною здатністю WQHD, частотою оновлення 144 Гц і сертифікатом VESA Display HDR 400 для по-справжньому захоплюючого ігрового процесу і яскравих вражень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 3440х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 7.71 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 807.9х427.31х234.18 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.2 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 34" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 90 Вт |
| Соотношение сторон | 21:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 19 760 ₴








