
Монiтор Dell 31.5" SE3223Q (210-BEGY) VA Black
15 187 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BEGY
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкий огляд у 4K Насолоджуйтесь 4-кратною роздільною здатністю Full HD з підтримкою до 1,07 мільярда кольорів і охопленням 99% sRGB при широких кутах огляду на екрані з вертикальною орієнтацією. Більше на одному екрані Обмежте відволікаючі фактори та насолоджуйтесь покращеним співвідношенням екрану та корпусу завдяки ультратонким рамкам. Ефективна багатозадачність Переглядайте контент із двох різних ПК одночасно, використовуючи вбудовані функції «Малюнок поруч із зображенням» (PBP) або «Малюнок у зображенні» (PIP). Легко для очей Цей сертифікований монітор TUV має екран без мерехтіння з функцією ComfortView, яка знижує шкідливе випромінювання синього світла. Він створений для максимального комфорту очей навіть при тривалому перегляді, наприклад, при наступному кіномарафоні. Надійне кріплення Легко закріпіть монітор на стіні за допомогою VESA-сумісного кріплення. Швидкий перемикач Миттєво перемикайте контент 4K з різних пристроїв через паралельне з’єднання через порти DP 1.2 та два порти HDMI 2.0. Будьте організовані Скоротіть безлад на столі завдяки вбудованому блоку живлення (PSU) та непомітному тримачу кабелю на стійці підставки. Ігри для відпочинку Яскраві візуальні ефекти. Насолоджуйтесь невимушеним ігровим процесом завдяки малому часу відгуку та технології AMD FreeSync™. Скорочення відходів Ми зменшили вплив нашого виробництва на навколишнє середовище завдяки цьому монітору, який містить не менше 25% переробленого пластику та поставляється без пінополістиролу, а упаковка складається не менше ніж на 75% з переробленого картону. Енергозбереження Заощаджуйте енергію, коли монітор не використовується, за допомогою PowerNap — функції, яка затемняє або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 6.44 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 713.4х511.3х217.9 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Разрешение экрана | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 15 187 ₴






