Ідеальна готовність м"яса без зайвих зусиль. Не лише шеф-кухаря, а і ви зможете ідеально запекти м"ясо в домашніх умовах без особливих зусиль. У цьому вам допоможе багатоточковий термощуп PerfectRoast. Завдяки трьом високочутливим точкам він вимірює температуру навіть в самому важкодоступному місці c точністю до градуса. Встановивши необхідні налаштування, духова шафа подасть вам сигнал і автоматично вимкнеться, коли досягне вказаної температури продукту. Бездоганне запікання і випікання продуктів. Гаряче повітря 3d забезпечує рівномірне запікання продуктів на усіх трьох рівнях. Вам більше не доведеться перевертати або переставляти дека місцями. Продукти будуть ідеально пропечені на будь-якому рівні одночасно. Плавне закриття дверець. Дверці духової шафи оснащені спеціальним амортизатором, який уповільнює її закриття. Завдяки ньому дверці м"яко і плавно закриватимуться, без гучних звуків і стука. Готуйте з автоматичними налаштуваннями. Духові шафи Bosch з функцією AutoPilot 10 допоможуть підібрати вам оптимальні налаштування для приготування 10 блюд. Птах, риба, печеня, випічка або овочі - просто виберіть необхідне блюдо, вкажіть вагу продуктів і натисніть "Старт". Аналізуючи усі дані, AutoPilot підбере оптимальний режим нагріву, температуру, час приготування і навіть сам автоматично вимкнеться після завершення програми. Дворівневі телескопічні напрямні: легко розміщуйте та виймайте дека з духовки. Наша система телескопічних направляючих безпечна і проста у використанні. На рівні, оснащеному телескопічними напрямними, розмістити деко зі стравою набагато легше. Вам більше не потрібно тягнутися до гарячої духовки руками, щоб швидко перевірити стан страви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | дисплей |
| Довідник дверцят | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 10 |
| Кількість программ | 10 |
| Количество режимов работы | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Программы | варіогриль великої площі, верхній/нижній нагрів, гаряче повітря, гаряче повітря (м'яке), гриль + гаряче повітря, нижній нагрів, піца |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.98 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | є |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | відсутня |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 19 560 ₴












