Щоразу отримуйте ідеальний пишний хліб із хрусткою скоринкою або соковиту курку. Функція додавання пари з чашею для пари забезпечує ідеальні умови для приготування на парі улюблених страв. Вода заливається в чашу і випаровується за допомогою режиму 3D-Гаряче повітря. Пар циркулює всередині камери духової шафи, щоб допомогти вам отримати бездоганний пишний хліб із хрусткою скоринкою або найсмачнішу соковиту курку. Чашу можна мити в посудомийній машині. Автоматичне приготування страв - легко. Автоматичні програми AutoPilot 10 забезпечують бездоганні кулінарні результати. Поставте страву в духову шафу і виберіть у меню на дисплеї відповідну автопрограму з 10 запропонованих. Просто вкажіть вагу страви та натисніть "Старт". Потім AutoPilot визначить режим нагріву, температуру і тривалість приготування обраної страви. Наприкінці приготування програма вимкнеться. Для деяких страв зі списку AutoPilot передбачено використання посуду з кришкою, тому стінки камери залишатимуться чистими. Готувати ідеальні страви - простіше простого. Особливо плавне і тихе закривання дверцят духової шафи. Дверцята духової шафи тепер зручніші, ніж будь-коли: спеціальний механізм запобігає захлопуванню духовки. Коли ви обережно натискаєте на дверцята, вони зупиняються безпосередньо перед закриттям, а потім механізм закриває їх обережно й тихо, гарантуючи в такий спосіб довгий термін експлуатації як вашої духовки, так і її дверцят. Легко керувати. LCD-дисплей управління розташований на фронтальній панелі приладу. Дисплей простий у використанні, надає прямий доступ до додаткових функцій і налаштувань. Утоплювані ручки керування. Висувні/утоплювані ручки дають змогу полегшити очищення зовнішньої панелі духової шафи. Легко розміщуйте і виймайте листи з духовки. Наша система телескопічних напрямних безпечна і проста у використанні. На рівні, оснащеному телескопічними напрямними, розмістити деко зі стравою набагато легше. Вам більше не потрібно тягнутися до гарячої духовки руками, щоб швидко перевірити стан приготування. Надійні міцні дверцята з подвійного загартованого скла. Використання сучасного загартованого скла в подвійному склінні дверцят духовки дає змогу, з одного боку, реалізувати класичний дизайн, а з іншого - забезпечити безпеку користувача. Температура в центрі дверцят під час приготування не перевищує 50 °С. Режим приготування піци - чудове рішення для приготування найсмачнішої піци. Поєднання функції 3D-гаряче повітря і потужного нижнього нагріву дає змогу приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігріву духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Усе буде приготовано ретельно і в найкоротші терміни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | відсутнє |
| Вентилятор охолодження | є |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 594 х 595 х 548 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | дисплей |
| Довідник дверцят | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | електромеханічне + сенсорне |
| Конвекция | є |
| Количество программ | 8 |
| Кількість программ | 8 |
| Количество режимов работы | 8 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | гідролітичний (очищення парою) |
| Напряжение | 220-240 В |
| Объем | 66 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Перемикачі | поворотні + сенсорні |
| Потужність грилю | 2800 Вт |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Программы | варіогриль великої площі, верхній/нижній нагрів, гаряче повітря, гаряче повітря (м'яке), гриль + гаряче повітря, нижній нагрів, піца |
| Подсветка | є |
| Решітка / Деко | є |
| Потребление электроэнергии | 0.93 кВт/год |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Тип | Электрическая |
| Тип напрямляючих | телескопічні + решітчасті |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | є |
| Функція НВЧ | відсутня |
| Функція пароварки | є |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 21 380 ₴












