
Монiтор DELL 42.51" U4320Q (210-AVCV) IPS Black
29 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-AVCV
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Широкі можливості перегляду. Режим «картинки поруч» (PBP) забезпечує повний огляд робочого простору завдяки відображенню вмісту з чотирьох різних комп’ютерів на одному екрані. Він також включає п’ять простих у використанні шаблонів. Виняткова деталізація. Роздільна здатність 4K UHD і висока щільність пікселів (103 ppi) забезпечують приголомшливу чіткість відображення. Чудова передача кольору. Оцініть плавну градацію кольорів і точність передачі кольору з безліччю відтінків завдяки високій глибині кольору (1,07 млрд кольорів). Ефективна зарядка. Підключення USB Type-C забезпечує живлення потужністю до 90Вт. Зручність доступу. Зручно розташовані USB-порти на бічній панелі монітора забезпечують швидке підключення пристроїв. Вільний робочий простір. Економте цінний простір на робочому столі завдяки компактній основі стійки монітора. Турбота про ваші очі. Дисплей забезпечує комфортну роботу протягом тривалого часу. Екран без мерехтіння з підтримкою технології ComfortView дозволяє скоротити рівень шкідливого синього світіння на величину до 60%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 17.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вага | 17.6 кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 967.2х595.2-655.2х249 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 42.51" |
| Колір | чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм; 200х200 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | немає даних |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання по висоті | є |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 260 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 29 000 ₴





