
Настільна лампа LED ColorWay CW-DL07FB-W White
664 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-DL07FB-W
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настільна світлодіодна лампа ColorWay з вбудованим акумулятором. Стильний дизайн і гнучка ніжка 360°, роблять лампу ColorWay не тільки елегантним елементом інтер'єру, але і незамінним аксесуаром, що допомагає підвищити продуктивність і ефективність роботи. Вбудований акумулятор об'ємом 1200 mAh, забезпечує від 3-х до 5-ти годин автономної роботи. Для підключення та зарядки Вам не будуть потрібні додаткові спеціальні адаптери, досить підключити лампу до джерела, оснащеного роз'ємом USB: комп'ютер, ноутбук, зарядний пристрій для смартфона або PowerBank. Це також просто, як зарядити телефон, що робить лампу по справжньому мобільною! Сенсорна кнопка для безшумного включення і плавного регулювання яскравості. Установка мінімальної яскравості дає можливість використовувати лампу як нічник. 18 світлодіодів забезпечують рівномірне розсіювання світла без відблисків і без стробоскопічного освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | офісна/робоча |
| Віддалене управління | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х320х130 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосовое управление | немає |
| Динамік | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діммінг | є |
| Питание | акумулятор/USB |
| Кольорова температура | 4000 - 4500 K |
| Крепеж | на підставці |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 3 Вт |
| Регулювання яскравості | є |
| Таймер | немає |
| Тип лампы | світлодіодна (вбудована) |
| Яскравість (світловий потік) | 225 Лм |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 664 ₴











