
Акустична система JBL GO 3 Eco Blue (JBLGO3ECOBLU)
1 624 ₴
- Нет в наличии
- Код: JBLGO3ECOBLU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надкомпактна колонка із захистом від води. Захопи музику із собою. Новий інноваційний екологічний дизайн — і чудовий звук! Допоможи зробити світ екологічнішим за допомогою цього просто обов'язкового для чергового виходу аксесуара: колонка на 90% зроблена з переробленого пластику, а захисний гриль динаміка — на 100% із переробленого текстилю. Колонка JBL Go 3 Eco виглядає так само яскраво, як і звучить: навмисне грубуватий стиль і великі деталі поєднуються з насиченим звучанням JBL Original Pro Sound. Водо- і пилозахищений корпус забезпечений міцною вбудованою петлею, так що свою музику можна постійно брати з собою куди завгодно і в будь-яку погоду. Фірмовий звук JBL Original Pro Sound Сміливий стиль та надкомпактний дизайн Клас захисту від води та пилу IP67. Бездротова потокова передача Bluetooth 5 годин відтворення музики Колонка та упаковка зроблені з екологічних перероблених матеріалів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Индикация | розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Вес | 0.209 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відношення сигнал / шум | >85 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >85 дБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IP67 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Blue |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Микрофон | Нет |
| Мощность | 4.2 Вт |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 87.5 х 75 х 41.3 мм |
| Тип акустики | Портативные |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної робои | 5 годин |
| Время автономной работы | до 5 годин |
| Частотный диапазон | 110 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 624 ₴











