
Акустична система JBL Clip 4 Eco Blue (JBLCLIP4ECOBLU)
2 105 ₴
- Нет в наличии
- Код: JBLCLIP4ECOBLU
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Насичене легендарне звучання JBL Pro У компактному корпусі Clip 4 Eco ховається несподівано потужний звук JBL та напористі баси. Виразний стиль та ультрапортативний дизайн В ультрапортативному та ультрасучасному корпусі Clip 4 Eco вдало поєднуються різнобарвна тканина та виразні деталі – колонка виглядає так само чудово, як і звучить. Вбудований карабін Завдяки вбудованому карабіну покращеного дизайну для додаткового захисту JBL Clip 4 Eco можна взяти з собою куди завгодно. Просто пристебни до ременя, лямки або пряжки та досліджуй світ. Захист від води та пилу класу IP67 В басейн. В парк. Завдяки захисту від води та пилу класу IP67 колонку JBL Clip 4 Eco можна брати куди завгодно. Бездротова передача даних через Bluetooth Бездротова потокова передача музики з телефону, планшетного пристрою та іншого Bluetooth-сумісного пристрою. Заряду акумулятора вистачає до 10 годин відтворення Не турбуйтеся про такі дрібниці, як заряд акумулятора. JBL Clip 4 Eco гратиме до 10 годин поспіль від одного заряду. Екологічні перероблені матеріали та упаковка Новий інноваційний екологічний дизайн – така ж насичена продуктивність JBL Original Pro Sound. Конструкція JBL Clip 4 Eco з використанням до 90% PCR (переробленого після споживання пластику) і 100% переробленої тканини на решітці колонки, значно скорочує кількість первинного пластику, що використовується, одночасно знижуючи загальний вуглецевий слід продукту. Також поставляється в екологічній упаковці, виготовленій із сертифікованого за стандартом FSC паперу із соєвим чорнилом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Пользовательские характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB (для відтворення) | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1000 мАг |
| Индикация | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вес | 0.21 кг кг |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Отношение сигнал/шум | >80 дБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Дополнительно | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр динаміків | немає даних |
| Питание | Аккумулятор |
| Захист | IP67 |
| Кардридер | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | Blue |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Материал корпуса | прогумований пластик, тканина |
| Микрофон | С микрофоном |
| Мощность | 3 Вт |
| Протиударна | Нет |
| пульт ДУ | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Размер | 137 х 97 х 46 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | карабін |
| Совместимость | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | немає |
| Тип акустики | Портативные |
| Тип подключения | Беспроводное |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функция Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної робои | 10 годин |
| Время автономной работы | до 10 годин |
| Частотный диапазон | 120 - 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 2 105 ₴








