Розмір колишній — об’єм більший Містка камера 23 літри за компактних розмірів звичайних 20-літрових моделей. Додаткові 3 літри внутрішнього об’єму для вашої зручності. Технологія TDS TDS — це інноваційна технологія Samsung для рівномірного розподілу мікрохвиль у печі. Стійкість до виникнення подряпин БІОкерамічне покриття стійкіше до подряпин, порівнюючи зі звичайним покриттям з неіржавкої сталі й епоксидних матеріалів. Завдяки БІОкерамічному покриттю інтер’єр робочої камери довго залишатиметься як новий і тішитиме око.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Механическое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр поворотного столу | 28,8 см |
| Діаметр піддону | 28,8 см |
| Максимальна потужність мікрохвиль (Вт) | 800 Вт |
| Объем (л) | 23 |
| Тип | Обычная (соло) |
| Тип відкриття дверцят | С помощью кнопки |
| Тип гриля | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 974 ₴








