Яскравий LED-дисплей на два ряди символів Оцініть зручність дисплея, на якому відображається інформація в двох рядах. Так ви можете легко контролювати процес готування двох блюд, які знаходяться на різних полицях духовки. Це допоможе створювати справжні шедеври, яким властива ідеальна кірочка і кондиція! Менше часу на готування Використайте подвійний потенціал електро духовки Samsung NV68R5540CB/WT. 2 відділення дозволяють за одно час приготувати два різні блюда, забезпечуючи повноцінний тепловий клімат для бездоганного випікання. Обидві полиці здатні підтримувати різну температуру, оптимальну для різних продуктів. Температурні режими встановлюються і підтримуються системою подвійної конвекції в кожному з відсіків. Режим подвійної конвекції складається з декількох функцій: приготування в двох відділеннях (Dual cooking) 2-камерна духовка (Twin Oven) верхня камера (Upper Oven) нижня камера (Lower Oven) одна камера (Single Oven) що Телескопічні, що направляють для плавних рухів Наявність телескопічних, що направляють дозволить безпечно діставати гарячі блюда. Ті, що направляють сприяють плавному переміщенню полиць, забезпечуючи виняткову простоту і комфорт цього процесу. Плавне відкривання і закривання дверей Максимальна безпека і комфорт досягнуті завдяки легкій конструкції дверей. Структура відрізняється плавністю процесу, тому відкривати і закрити духовку легко і безпечно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Конвекция | є |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 x 595 x 566 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 572 х 545 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 566 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 572 х 545 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Сенсорное управление |
| Количество режимов работы | немає даних |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Цвет | Black |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Метод очистки | каталітичний |
| Мощность подключения | 1600 Вт |
| Объем | 68 л |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 68 л |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Сенсорное управление |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 19 307 ₴








