
Смартфон OnePlus Nord N10 5G (BE2029) 6/128GB Dual Sim Midnight Ice (5011101341)
9 886 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5011101341
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Стильна зовнішність Стриманий. Елегантний. Практичний. OnePlus Nord N10 відповідає всім цим критеріям. Цей телефон покритий матовим 2,5D склом Corning Gorilla Glass, яке не лише захищає, а і створює відчуття глибини. А вишукане забарвлення під назвою «Опівнічний лід» дозволяє йому гарно виглядати у будь-якому оточенні. Плавно та комфортно. Кожного разу Екран з частотою 90 Гц – одна з тих речей, які потрібно випробувати у справі, щоб зрозуміти наскільки це круто. Він оновлюється на 50% швидше, ніж 60-герцевий, підвищуючи плавність роботи та чутливість. Миттєво реагуючи на кожен ваш дотик. Спробуйте самі і переконайтеся, наскільки хороший дисплей OnePlus Nord N10. 6,49-дюймовий екран з практично непомітними рамками та кінематографічним співвідношенням сторін 20:9 ідеально підходить для перегляду відео, веб-сторінок або стрічки у соцмережах. Він підтримує колірний простір sRGB, що робить картинку особливо барвистою та реалістичною. Достатньо пам’яті, щоб забути про підвисання Насолоджуйтесь улюбленими додатками, іграми та серіалами прямо на своєму смартфоні. Процесор Snapdragon 690 та 6 Гб оперативної пам’яті LPDDR4X дозволяють йому впоратися практично з будь-яким завданням. Швидко та ефективно. 64 Мп і маса можливостей для зйомки Підняти, навести, натиснути на кнопку – ось все, що потрібно для створення класних фото. 64 мільйони пікселів основної камери подбають про те, щоб знімки вийшли максимально детальними. А додаткові об’єктиви, включаючи надширококутний з кутом огляду 119°, макро та монохромний відкривають широкі перспективи для зйомки. Збережіть все Вам теж доводилося видаляти фотографії, щоб звільнити місце на телефоні? Більше не доведеться. OnePlus Nord N10 має 128 Гб вбудованої пам’яті з можливістю її розширення до 512 Гб за допомогою карти microSD. А отже, у нього місця вистачить для всіх ваших файлів. Звук, що оточує з усіх боків Nord N10 серйозно ставиться до звуку. Тому що це важлива частина мобільних розваг, що створює неповторну атмосферу. Смартфон отримав подвійні динаміки, які забезпечують багате, об’ємне звучання, що дає вам відчуття повного занурення у події. Завжди готовий до роботи OnePlus Nord N10 дозволить вам бути дійсно мобільним і завжди залишатися на зв’язку. Він оснащений акумулятором на 4300 мАг з підтримкою 30-ватної зарядки Warp Charge 30T, яка всього за півгодини здатна забезпечити смартфон енергією на весь день. Тому Nord N10 легко впишеться у ваш темп життя, яким би божевільним він не був.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OnePlus |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 690 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4300 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 190 г кг |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 163х74.7х9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.49" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Цвет | Темно-синий |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 64+8+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 30 Вт |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 9 886 ₴





