
Монітор Samsung 27" Odyssey G5 LC27G55T (LC27G55TQBIXCI) VA Black Curved
9 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: LC27G55TQBIXCI
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Революція вигнутого екрана Вигнутість екрана з радіусом кривини 1000R — це нова вершина технології виробництва вигнутих екранів із кривиною, яка повністю відповідає кривині кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення й комфорт для зору. Створений для переможців Підтримка частоти 144 Гц, час відгуку в 1 мілісекунду та сумісність із технологією синхронізації G-Sync забезпечать вам перемогу в будь-якій грі. Повне занурення в ігрову ситуацію Вигнутість екрана з радіусом кривини 1000R — це нова вершина технології виробництва вигнутих екранів із кривиною, яка повністю відповідає кривині кришталика очей людини, що забезпечує максимальний реалізм зображення й комфорт для зору. Радіус кривини екрана 1000R Реалістичні сцени на екрані ніби оточують вас з усіх боків. Оцініть наступний рівень захопливої ігрової атмосфери, яку ви не відчували ніколи раніше. Екран із кривиною 1000R заповнює ваш периферичний зір і дає змогу бачити найдрібніші деталі вигляду та дій героя на екрані. Роздільна здатність WQHD Роздільна здатність WQHD ігрового монітора в 1.7 раза вища за Full HD роздільну здатність, що забезпечує надзвичайну деталізацію й чіткість зображення. Швидке реагування і плавність "екшн" сцен Станьте переможцем усіх ворогів у найдинамічніших поєдинках. Технологія 240 Гц RapidCurve усуває лаг навіть у найдинамічніших ігрових ситуаціях. 1-мілісекундний відгук екрана дасть змогу вам кинутися на вашого ворога точно в той момент, коли ви його побачили. Курсор вашої миші водночас миттєво переміститься в потрібну точку екрана та не залишить за собою шлейфу. Сумісність AMD FreeSync Premium Сумісність із технологією AMD FreeSync Premium синхронізує роботу графічного процесора й екрана, усуваючи лаги та тремтіння зображення. Динамічні ігрові сцени зображаються стабільно та плавно завдяки AMD FreeSync Premium, що допоможе вам завжди виходити переможцем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вес | 4.5 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 616.6х477.4х272.6 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 2500:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 75х75 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 48 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 399 ₴









