
Монiтор Dell 27" G2723H (210-BFDT) IPS Black 240Hz
11 339 ₴
- Нет в наличии
- Код: 210-BFDT
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Високі швидкості. Висока гострота відчуттів. Розкрийте весь свій потенціал і забезпечте швидку реакцію в грі за допомогою монітора з розігнаною частотою оновлення до 280 Гц і швидкою IPS-панеллю, що забезпечує мінімальний час відгуку GtG 0,5 мс. Крім того, NVIDIA® G-SYNC® та AMD FreeSync™ Premium сумісні з технологіями NVIDIA® G-SYNC® та AMD FreeSync™ Premium, що забезпечує безперервний ігровий процес з низьким рівнем затримок навіть під час пікової продуктивності. Перемога з усіх боків Завершіть ідеальне налаштування та демонструйте найкращі результати за допомогою ергономічної підставки, що регулюється за висотою в повному діапазоні та має функції нахилу, повороту та обертання для забезпечення комфорту, особливо під час марафонських ігрових сесій. Експансивна продуктивність Надтонка тристороння рамка забезпечує безперервний огляд, а технологія вирівнювання дисплея забезпечує плавне розділення зображення на кількох моніторах, допомагаючи вам насолоджуватися захоплюючим ігровим полем і працювати в багатозадачному режимі з легкістю. Крім того, унікальні вентиляційні отвори на задній панелі покращують розсіювання тепла, щоб ви могли довше грати на ПК або консолі. Занурення. Чіткий. Без мерехтіння. Насолоджуйтеся високою контрастністю та дивовижно насиченими кольорами (99% sRGB) завдяки IPS-панелі, яка зберігає чіткість і стабільність зображення навіть під широким кутом огляду (178°). Дисплей FHD також оснащений функцією ComfortView Plus - сертифікованим TUV апаратним рішенням, яке зменшує випромінювання синього світла, що стомлює очі, без шкоди для якості зображення. Вбудовані функції Вирівняйте свій рівень гри за допомогою трьох попередньо встановлених ігрових профілів, серед яких: Спорт, FPS і режим RGP. Або ж створіть до трьох особистих профілів для зручності доступу до них під час гри. І нарешті, насолоджуйтеся такими геймерськими інструментами, як таймер, лічильник частоти кадрів і стабілізатор темряви, який покращує видимість під час ігрових сцен з інтенсивним затіненням. Чотири унікальні движки для покращення зору Для тих, хто хоче покращити свій ігровий досвід, ігровий монітор Dell 27 пропонує чотири унікальні накладки, які забезпечують покращену видимість: Нічне бачення Покращує контрастність і чіткість під час темних ігрових сцен для покращення видимості. Чітке бачення Покращує деталізацію та чіткість у денних ігрових сценах. Chroma Vision Динамічно застосовує теплову карту до будь-якого ігрового середовища, щоб допомогти відрізнити ігрові об’єкти від фону.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Ігрові технології | Простые игровые |
| Безрамковий монітор | Нет |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.6х393.9х200.3 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 27" |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.2 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | Матовое |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 19.6 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 11 339 ₴









