
Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Dual Sim Green (SM-S911BZGGSEK)
27 766 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-S911BZGGSEK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Швидкість – його стихія Революційний чіп і суперпотужний акумулятор виводять геймінг та відеострімінг на новий рівень. Тепер вас нічого не зупинить! Створений із любов'ю до природи Відчуйте турботу про природу у кожній деталі. Ми створили цей смартфон з використанням переробленого скла та ПЕТ-плівки, а також природних барвників. А основою коробки стали перероблені паперові матеріали. Знімайте як профі Створюйте космічно чіткі знімки у форматі RAW. Відкрийте програму Expert RAW і наведіть камеру на зірки, щоб відобразити сузір'я та планети з захоплюючою дух деталізацією. Бликам тут не місце Грайте або записуйте трансляції на відкритому повітрі без відблисків на екрані. Функція адаптивної видимості підлаштує оптимальні кольори та яскравість для будь-якого освітлення. Адаптивна частота оновлення 120 Гц забезпечить плавний скролінг, а технологія Eye Comfort Shield не дасть вашим очам втомитися навіть при перегляді в темряві. Заряджений на довгу гру Чи готові поринути в улюблену гру чи серіал на всю ніч? З потужною батареєю та надшвидкою зарядкою Galaxy це просто як ніколи! Мультиконтроль для мультизадачності Ваш смартфон та ПК працюють як єдине ціле, щоб зберегти ваш час. Не перемикаючи мишу, клавіатуру або сенсорну панель, переносіть, копіюйте, вставляйте та друкуйте на обох пристроях. Візьміть улюблені файли на новий смартфон Перенесіть свої програми, фотографії, повідомлення та інші файли з будь-якої ОС на новий смартфон у кілька кліків із програмою Smart Switch. Зробіть цей процес ще простіше з передачею Wi-Fi або через швидкий вхід до облікового запису Samsung Account. Ваш Galaxy, все на вашу думку Налаштувати інтерфейс на свій смак стало легко як ніколи. Оболонка One UI дозволяє кастомізувати практично будь-яку деталь: від екранів блокування і тим до віджетів та повідомлень на всіх ваших пристроях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Зелёный |
| Материал корпуса | Алюминий + стекло |
| Тип матрицы | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 5G |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність акумулятора | 3900 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 168 г кг |
| Встроенная память | 256 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 146.3x70.9x7.6 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.1" |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 8 ГБ |
| Основна камера | 50+12+10 Мп |
| Мощность зарядки | 25 Вт |
| Підтримка SD-карти | без підтримки SD-карти |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Разрешение | 2340 x 1080 |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Серия | Samsung Galaxy S23 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 1x3.36 ГГц + 4x2.8 ГГц + 3x2.0 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 27 766 ₴











