Газова настільна плита - це справжній скарб у наш час, адже вона може працювати від балонного газу. А це означає, що ви не залишитеся голодним, навіть коли вдома буде вимкнене світло. А завдяки тому, що ця модель настільна, а значить легко і швидко упаковується, навіть на природі, далеко від цивілізації, її можна використовувати з сумісним туристичним балоном. Управління плитою здійснюється поворотними ручками, що відповідають за інтенсивність подачі газу. Загалом, плита досить проста у використанні, адже не має жодного надзвичайного функціоналу, а звідси максимально надійна та має приємну ціну. Газова настільна плита - затребувана техніка з огляду на регулярність відключення електроенергії. При цьому її можна використовувати будь-де: у квартирі, на дачі, в гуртожитку та на природі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kumtel |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 3.9 кг кг |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | немає даних |
| Діаметр конфорки 2 | немає даних |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Электроподжиг | немає |
| Загальна потужність плити | 3900 Вт |
| Защита от перегрева | немає |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | емаль |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | з кришкою |
| Наявність решітки | є (емальована) |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Мощность | немає |
| Мощность, Вт | немає |
| Потужність конфорки 1 | 2250 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 1650 Вт |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 9.5x63x39 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зон нагріву | газові |
| Тип зони нагріву | газова |
| Тип плиты | Газовая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Основные | |
| Варочная поверхность | газовая |
Информация для заказа
- Цена: 563 ₴










