GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я. Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України. ВИРОБНИЦТВО Виробництво ми обираємо за такими критеріями: - висока культура виробництва - використання передових технологій; - лідируючі позиції серед заводів-виробників; - контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції; - надійність та лояльність до партнерів; - гарантійний супровід.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Grifon |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор увімкнення | немає |
| Автоотключение | немає |
| Блокування від дітей | немає |
| Вес | 4.65 кг кг |
| Варочная поверхность | газовая |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр конфорки 1 | немає даних |
| Діаметр конфорки 2 | немає даних |
| Діаметр конфорки 3 | - |
| Діаметр конфорки 4 | - |
| Електрозапалювання | немає |
| Электроподжиг | немає |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Загальна потужність плити | 2800 Вт |
| Защита от перегрева | немає |
| Захист від стрибків напруги | немає |
| Матеріал робочої поверхні | металл |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие крышки | з кришкою |
| Наявність решітки | є (емальована) |
| Об'єднання зон нагріву | немає |
| Мощность | немає |
| Мощность, Вт | немає |
| Потужність конфорки 1 | 1000 Вт |
| Потужність конфорки 2 | 1800 Вт |
| Потужність конфорки 3 | - |
| Потужність конфорки 4 | - |
| Розміри (ВхШхГ) | 11x32x60 см |
| Розпізнавання посуду | немає |
| Таймер | без таймера |
| Тип зон нагріву | газові |
| Тип зони нагріву | газова |
| Тип плиты | Газовая |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функція PowerBoost | немає |
Информация для заказа
- Цена: 782 ₴








