
Універсальна мобільна батарея PowerPlant TPB21 10000mAh White (PB930296)
599 ₴
- Нет в наличии
- Код: PB930296
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Зовнішнє джерело живлення PowerPlant TPB21 10000mAh це портативний мобільний пристрій, який може істотно продовжити час автономної експлуатації вашої цифрової техніки. Завдяки сучасним технологіям та кваліфікованому підходу розробників компанії PowerPlant, пристрій має масу переваг серед аналогів. Акумулятор включає батарею великої ємності, має багаторівневу систему захисту від перегріву та замикань електромережі. Має функцію енергозбереження в режимі очікування, а світлодіодний індикатор дозволяє контролювати рівень заряду пристрою. Сучасне, легке, практичне і дуже розумне джерело енергії гідне стати вашим незамінним аксесуаром на кожен день.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Тип | Power bank |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Индикация | Да |
| Бездротове заряджання | немає |
| Вес | 218 г кг |
| Вихід USB (1) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Выход USB | 5 В/2.4 А |
| Выход USB (2) | Нет |
| Выход USB (3) | Нет |
| Выход USB (4) | Нет |
| Выход USB (5) | Нет |
| Габарити | 140 х 67 х 15 мм |
| Габариты | 140 х 68 х 16 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | Да |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 2 |
| Цвет | White |
| Фонарик | Нет |
| Материал | Пластик |
| Питание (зарядка) от | USB |
| Сонячна панель | немає |
| Технология | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Час повної зарядки | немає даних |
| Быстрая зарядка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 599 ₴





