
Смарт-годинник Kieslect Smart Calling Watch Ks Black_
2 197 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Kieslect KS Smart Calling Smart Watch — ще один смарт-годинник з підтримкою викликів по Bluetooth від бренду Kieslect. Цей розумний годинник оснащений великим 1,78-дюймовим дисплеєм AMOLED. Роздільна здатність дисплея становить 448 х 368 пікселів. Цей розумний годинник підтримує телефонні дзвінки Bluetooth, а підтримувана версія Bluetooth - BT 5.2. вбудовані функції здоров’я включають тренування дихання, стрес-тест, емоційний тест, монітори сну, монітори SpO2, монітори серцевого ритму, підрахунок кроків та фізіологічний цикл. Цей розумний годинник має 100 вбудованих спортивних режимів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kieslect |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | немає |
| Емкость аккумулятора | 330 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Безпровідна зарядження | є |
| Безпровідна зарядка | є |
| Будильник | є |
| Вес | немає даних кг |
| Встроенная память | - |
| Встроенный микрофон | є |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 1.78" |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Змінний ремінець | немає |
| Цвет корпуса | Black |
| Колір ремінця | Yellow/Orange |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Счетчик калорий | є |
| Материал корпуса | Металл |
| Месенджери та соціальні мережі | немає |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Разрешение экрана | 448 х 368 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 44.2 х 35.9 х 11.8 мм |
| Розміри корпусу | 44.2 х 35.9 х 11.8 мм |
| Серия годинників | Kieslect Smart Calling Watch Ks |
| Серія годинників | Kieslect Smart Calling Watch Ks |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Спутниковая навигация | Нет |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Время автономной работы | до 10 днів |
Информация для заказа
- Цена: 2 197 ₴











